خدمات سئو و بهینه سازی سایت

اگر در حال خواندن این نوشته هستید، در جای درستی قرار گرفته‌اید! چون تصمیم گیری در مورد قرار گرفتن در صفحه اول گوگل ، احتمالا بزرگترین و موثر ترین تصمیم شما برای آنلاین سازی کسب و کارتان می باشد.شما همین‌الان هم اهمیت سئو را درک کرده ایدو هم برای حضور مؤثر در فضای دیجیتال، گام برداشته‌اید.

 سفارش سئو ، شما را در کلیدواژه های اصلی کسب و کارتان در نتایج گوگل به نمایش در می آورد که سود زیادی برایتان خواهد داشت.سئو یکی از مهم‌ترین و برجسته‌ترین عوامل موفقیت در بازاریابی دیجیتال است. افزایش بازدید، افزایش درآمد، رشد کسب‌وکار، جلب اعتماد و اعتبار کاربران و افزایش آگاهی از برند، تنها برخی از دستاوردهای سئو هستند.در وب خونه ، ما تمام خدماتی که در سئو نیاز دارید را به شما ارائه می‌کنیم؛ این خدمات عبارت‌اند از:

صفحه اول گوگل خدمات سئو بهینه سازی سایت سئو انواع سایت ها سئو سایت فروشگاهی سئو سایت خبری و... سئو سایت وردپرسی سفارش سئو حرفه ای  افزایش سئو سایت قیمت سئو تضمینی

seo-services-webkhoneh.ir

صفحه اول گوگل خدمات سئو بهینه سازی سایت سئو انواع سایت ها سئو سایت فروشگاهی سئو سایت خبری و... سئو سایت وردپرسی سفارش سئو حرفه ای  افزایش سئو سایت قیمت سئو تضمینی

تدوین اسراتژی سئو

ساختار سایت بهینه

بررسی تکنیکال سئو

بررسی سئو داخلی 

سئوخارجی و بک لینک

سیگنال رشد سایت

دسترسی سریع به خدمات سئو

هدف از سئو و بهینه سازی سایت ها

همه ما می دانیم بیشتر کسب و کار های امروزی نیاز به آنلاین سازی مشاغل خود در همه حرفه ها دارند.

بنابراین برای استارت بیزنس خود نیاز به یک وب سایت دارند و علاوه بر اینها نیاز به دانش تولید محتوای عالی و… داریم. اما این هنوز پایان ماجرا نیست…

چون علاوه بر این ها نیاز به دانش و تخصص سئو هم باید داشت. تا بتوانید هم در صفحه اول گوگل دیده شوید و هم بازدید و هم ترافیک های قابل توجه ای را به سمت سایت خود هدایت کنید و از همه مهم تر فروش محصولات خود را افزایش دهید.

اما نگران نباشید. چون متخصصین وب خونه دلسوزانه با تمام تلاش و پشتکاری خود شمارا به اهداف خودتان می رساند.

بهینه سازی سایت به چند بخش تقسیم می شود.

بهینه سازی کلی سایت به 3 بخش تقسیم بندی می شود.

 

سئو داخلی (On page SEO)

بررسی محتوای سایت از نظر سئو و اقدام به حذف و اضافه کردن آنها و یا ویرایش آنها برای بهبود و افزایش سئو و بررسی درستی استفاده از تگ هاو بهبود و ویرایش لینک سازی های داخل سایت و… می باشد.

سئو خارجی (Off page SEO)​

بررسی لینک سازی های خارجی سایت مانند بررسی بک لینک های رقبا و هدفمند سازی بک لیک ها برای افزایش و بهبود سئو صفحات سایت شما و واقدام به حذف و اضافه کردن و ویرایش (ریدایرکت) آنها و…

می باشد.

سئو فنی (Technical SEO)​

سئوی فنی شامل: فعال بودن SSL و فعال بودن AMP و افزایش سرعت و لودینگ سایت و XML و بررسی کدنویسی و… به طور کلی بررسی ساختارفنی سایت و بهینه سازی آنها می باشد.

مزایای پیاده و اجرا سازی سئو با وب خونه

خدمات سئو و بهینه سازی سایت وب خونه همین‌جا ختم نمی‌شود و این تازه آغاز مسیر ما و شما است. ما معتقدیم همیشه فرصتی برای رشد و بهبود وجود دارد و همیشه به دنبال کسب بهترین نتیجه ها برای شما هستیم. هدف ما این است که کارآمدترین و دلسوزانه خدمات سئو را به شما ارائه کنیم تا سود شما را به بیشترین حالت ممکن برسانیم. در همین راستا، ما اثربخشی اقدامات خودمان را اندازه‌گیری می‌کنیم و به‌ شما گزارش می‌دهیم و شاهد افزایش مستمر سیگنال رشد وب سایت خود خواهید بود.

پروژه هایی که برای صفحه اول گوگل سئو و بهینه سازی شده است

سوالات متداول

در فرایند دریافت مشاوره رایگان سئو سایت در وب خونه، شما اگر سوال یا مشکلی در زمینه بهینه کردن وبسایت خود دارید،پاسخگو هستیم همچنین می توانید از طریق تماس با ما ، فرمی را پر کنید؛ سپس پاسخ خود را از مشاوران ما بصورت ایمیل، در مدت زمان دو روز کاری  دریافت کنید.

با پرداخت هزینه، تیم ما به صورت کاملاً تخصصی کارهای تدوین استراتژی سئو، تحقیق کلمات کلیدی، بهبود سئو داخلی، تکنیکال سئو، تولید محتوا، اصلاح محصولات، سئو خارجی و لینک‌سازی با کیفیت را انجام می‌دهد و نیاز به پرداخت هزینه‌ای جدا برای هر کدام از این اقدامات نیست.

این یکی از ویژگی های قرارداد با وب خونه است که در انتهای هر ماه، گزارشی مکتوب و منحصربه‌فرد از عملکرد ماهانه و نتایج به‌دست آمده دریافت می‌کنید. ما از طریق سنجش رنکینگ سئو متوجه می شویم که در راستای اهداف شما پیش می رویم. 

برخلاف تبلیغات بنری و کلیکی که نتایج آن‌ها یک دقیقه بعد از اجرا مشخص است. نتیجه گرفتن در سئو هم بستگی به بودجه اختصاص داده شده، وضعیت فعلی سایت، رقبا، حوزه فعالیت و… و سختی کلماتی است که می‌خواهیم برای آن‌ها رتبه بگیریم.

دیدگاهتان را بنویسید

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
ارسال به ایمیل
https://www.webkhoneh.ir/?p=2604

تماس با ما